Opublikowano

Styl industrialny-wszystko, co musisz wiedzieć

Już od wielu sezonów styl industrialny króluje na salonach. Wystrój w stylu industrialnym łączy elegancką nowoczesność i urok starego świata
z organiczną atmosferą, tworząc idealną grę kontrastów.
Styl industrialny odnosi się do luksusowego i bezproblemowego wystroju, który czerpie inspirację z wysokiego wyglądu magazynów, fabryk i innych konstrukcji przemysłowych. Wystrój w stylu industrialnym składa się z pozbawionych detali detali architektonicznych, w tym z gołej cegły, metali
i drewna, a także materiałów odzyskanych i poddanych recyklingowi. Meble w stylu industrialnym są zwykle wytrzymałe. Największą zaletą tworzenia domów w stylu industrialnym jest to, że będziesz mieć możliwość dostosowania wyglądu za pomocą mebli i wystroju, które są całkowicie unikalne dla Twojego domu.

  • Materiały – unikaj używania pluszowych tkanin w połączeniu z meblami w stylu industrialnym. Zamiast tego zdecyduj się na użyteczne
    i pracowite materiały i wyposażenie, które możesz dać drugiemu życiu. Przeszukuj lokalne sklepy z antykami w poszukiwaniu mebli wykonanych z drewna, aluminium, żelaza, stali, cyny, kamienia i miedzi, ponieważ są to materiały niezbędne do pozazdroszczenia domów w stylu industrialnym. I pamiętaj, aby skorzystać z trudnych elementów metalowych i drewnianych podłóg, kamiennych blatów i gołych stalowych belek.
  • Kolory – jeśli chodzi o projektowanie salonu w stylu industrialnym, trzymaj się neutralnych palet, które składają się z szarości, czerni i bieli.
    I dodaj nastrojowe warstwy z uderzeniami ciemniejszych tonów. Wprowadź osobowość i nieoczekiwane dzięki żywej sztuce, która stanowi kontrast z Twoim męskim wystrojem w stylu industrialnym.
  • Sylwetki – kształty stosowane w przemysłowych projektach wnętrz składają się głównie z kwadratowych linii i bloków, które promują utylitarną spójność w ogólnym wyglądzie domu. Nie oznacza to jednak, że musisz unikać organicznych krzywych i abstrakcyjnych kształtów, ale ograniczaj je do minimum, aby zachować dobrze przestudiowany industrialny klimat.
  • Akcesoria – ogranicz użycie akcesoriów w minimalistycznym domu w stylu industrialnym. Dekorując sypialnię w stylu industrialnym, ponownie zadbaj o to, aby powierzchnie nie były zagracone i czyste. Poszukaj mebli i akcesoriów do sypialni w stylu industrialnym, które nawiązują do czasów prowincjonalnych, pozostając jednocześnie współczesne. Akcesoria z dużą abstrakcyjną sztuką ścienną, metalowymi konstrukcjami
    i innymi interesującymi przedmiotami uratowanymi ze składowiska rekultywacji, aby uzyskać najlepsze rozpoczęcie rozmowy. Ogólny wygląd Twojej sypialni w stylu industrialnym powinien być chłodny i męski z wyjątkowymi akcentami.